Burak Oran - WPMAVI

Merhaba,

Ben Burak Oran. 2009 yılından beri web alanıyla ilgileniyorum. WordPress ise uzmanlık alanım. 2014 yılında bu uzmanlığımı insanlarla paylaşmak ve faydalı olabilmek adına wpmavi isimli, yoğunlukla wordpress üzerine içerikler ürettiğim blogumu kurdum.

Tabi ki bu blogumda sadece wordpress değil, aynı zamanda yine yıllar boyunca edindiğim tecrübeler ile uzmanlaştığım SEO, içerik ve dijital pazarlama alanlarında da içerikler üretiyorum.

Aylık blogumu ortalama olarak 150.000 kişi ziyaret ediyor. 2014 yılından beri de bu ziyaret sayısı milyonlarca hatta on milyonlarca kişiye ulaştı. Bugüne internet sitesi kurma üzerine ürettiğim içeriklerim (e-ticaret – haber – forum – sosyal medya – blog – kişisel web sitesi vs. gibi) 50.000’in üzerinde kişinin web siteni kendilerinin kurmasına aracılık etti.

Tabi aynı zamanda son yıllarda youtube’da da içerikler üretiyorum. Bugüne kadar youtube videolarım her ne kadar spesifik bir alanda içerik üretsem de milyon üzeri izleme aldı ve her geçen gün bu sayı da muazzam bir ivme ile büyümekte.

Yine bu video içeriklerim de yoğun olarak web site kurulumları üzerine. Beni burada yazan söylemlerimden ziyade yaptığım işlerle tanımak isterseniz, Youtube’da e-ticaret sitesi yapımı – wordpress ile site kurma – internet sitesi nasıl kurulur gibi aratmalarda ilk sıralarda karşınıza çıkacak olan içeriklerime göz atabilirsiniz.

Youtube kanalıma ayrıca şuradan ulaşabilirsiniz.