WordPress Canlı Destek Eklentisi | 15+ En İyi Chat Eklentisi

Wordpress Eklentileri / Plugins

Özellikle e-ticaret sektöründeki WordPress alt yapılı siteler için olmazsa olmaz olan WordPress canlı destek eklentisi , müşteri memnuniyeti açısından mutlaka sitenizde bulundurmanız gereken bir araç.

Çevrimiçi satın alımlarda müşterilerin %83’ü müşteri desteğine ihtiyaç duyuyor. Gerekli desteği göremeyen kullanıcıların %45’i ise alım işlemini gerçekleştirmeden siteyi terkediyorlar.

Bu araştırma sonuçlarına baktığımızda, WordPress canlı destek eklentilerinin ne kadar faydalı olduğunu bir kez daha anlıyoruz.

WordPress canlı destek eklentileri listemde, size bu konuda yardımcı olacak en iyi WordPress canlı sohbet eklentilerini tanıtmaya çalıştım. Ayrıca destek harici, site kullanıcılarının birbirleri arasında chat yapmalarına olanak sağlayan bir kaç WordPress chat eklentisini de listeme dahil ettim.

JivoChat – WordPress Canlı Destek Eklentisi

JivoChat - WordPress Canlı Destek Eklentisi

JivoChat – WordPress Canlı Destek Eklentisi


Detaylı Incele Canlı Demo


En iyi wordpress canlı destek eklentisi listemde ilk sırada, aslında bir wordpress eklentisi olmayan üçüncü parti bir wordpress canlı destek sisteminden bahsetmek istiyorum.

Peki neden bir eklenti değil de wordpress sisteminden bağımsız bir sistemi ilk sıraya aldım, onu da açıklayayım:

WordPress altyapılı e-ticaret sitelerinin en büyük problemi, kullanılan modüllerin çokluğu nedeniyle sitenin hantallaşması.

İşte bu nedenle, siteden bağımsız bir şekilde, daha işlevsel ve profesyonel bir sistemle wordpress siteye canlı destek ekleme işlemini çözmek, siteye ekstra yük bindirecek eklentilerle halletmekten daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.

JivoChat sistemi de bu noktada işinize yarayacak, dünya çapında yüzlerce e-ticaret sitesinin tercih ettiği, profesyonel bir sistem olarak listemizde yerini alıyor.

JivoChat ile site üzerinden sohbetten e-postaya, Telegram’dan Facebook Messenger’a kadar tüm kanallardan gelecek talepleri, tek bir uygulamadan yanıtlayabiliyor, müşterilerinizle anında iletişim kurabiliyorsunuz.

JivoChat WordPress Canlı Destek Modulü

JivoChat WordPress Canlı Destek Modülü

Sistemin WordPress desteği mevcut. Sitenize kolayca entegre edilebiliyor. Sistemin çok şık bir sohbet penceresi mevcut. İster masaüstü ister mobil olsun tüm cihazlarda kullanım kolaylığı sunuyor.

Sohbet pencereleri akıllı tetikleyiciler ile çalışabiliyor. Mesela ziyaretçinize siteye girmesinden itibaren 10 saniye sonra sohbet penceresi açılıyor ve istediğiniz mesajı gösterebiliyorsunuz.

Müşteri temsilciniz veya kendiniz idare etmek istiyorsanız siz, chat sistemini tek bir uygulama üzerinden idare edebiliyorsunuz. Renklendirilmiş sohbet kutucukları, yazım ön gösterimi, işlevsel kısayollar, taslak hazır cevaplar gibi bir çok özellikle müşteri ile iletişim kurmak çok kolaylaşıyor.

JivoChat Taslak Cevaplar

JivoChat Taslak Cevaplar

Tabi ayrıca sistem ile müşterinizin o an hangi şehirden bağlandığını, sitenizde hangi sayfada olduğunu, hangi cihazla erişim sağladığını, daha önce sitenizi ziyaret edip etmediğini, hangi kanaldan sitenize geldiği (reklamlardan, direkt, sosyal medya hesabınızdan…) vs. görebilmeniz de öne çıkan özelliklerinden.

JivoChat Ziyaretçi Bilgisi

JivoChat Ziyaretçi Bilgisi

Her ne kadar bu sistemin adı chat olarak geçse de bu sistem ile sadece sohbet değil çağrı da alabilmeniz mümkün.  İş Telefonu özelliği ile çağrılarınızı ve SMS mesajlarınızı da uygulama üzerinden alabiliyor, 50+ ülkeden telefon numarası alıp ya da kendi sanal numaranızı sisteme bağlayıp kullanabiliyorsunuz.

Sistemin daha burada sayamadığım onlarca özelliği mevcut. Tek başına tüm müşteri ilişkileri işlemleriniz için profesyonel bir çözüm olan JivoChat sistemini mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Sistemin ücretsiz deneme sürümü de mevcut.

Live Chat Unlimited – WordPress Canlı Destek Eklentisi

Live Chat Unlimited - WordPress Canlı Destek Eklentisi

Live Chat Unlimited – WordPress Canlı Destek Eklentisi


Detaylı Incele Canlı Demo


Chat eklentisi olarak bulup bulabileceğiniz en işlevsel, en profesyonel, en hızlı ve en güvenli wordpress canlı destek eklentisi olan Live Chat, bir kere satın alınıp dilediğiniz kadar sitede kullanabilme özelliği ile öne çıkıyor.

Önemli Not: Eklentinin bir de tek bir siteye kurulabilen daha hesaplı bir sürümü de mevcut. Buraya tıklayarak tek bir site için olan, daha ucuz sürümüne de ulaşabilirsiniz.

Bu chat eklentisinin özelliklerine bakacak olursak;

Hafif kod yapısı ile sisteme yük bindirmemesi ilk göze çarpan detaylardan. Sohbet kutusunu renklerinden yazı tiplerine kadar özelleştiriliyor oluşu, her türlü temaya uyum sağlayabilecek bir görünüme sahip olabileceği anlamına geliyor.

Eklenti ile 100 kullanıcı ile tek seferde sohbet edebiliyorsunuz.

Müşterilerinizle yaptığınız yazışmalar kayıt altına alınabiliyor ve bunlara kontrol panelinizden kolaylıkla erişebiliyorsunuz.

LiveChat WordPress Canlı Destek Modülü Kontrol Paneli

LiveChat WordPress Canlı Destek Modülü Kontrol Paneli

Destek için birden çok müşteri hizmetlisi atayabiliyorsunuz. Aynı müşterinin sorusuna diğer müşteri temsilcileri de yanıt verebiliyor. Böylece müşteriyi ordan oraya aktarmadan tek bir sohbet penceresi üzerinden yazışmaya farklı departmanlardaki temsilcileri dahil edebiliyorsunuz.

LiveChat WordPress Chat Eklentisi

LiveChat WordPress Chat Eklentisi

Bunlar dışında müşteri temsilcisi olmadığı zamanlarda sohbet penceresi bir iletişim formuna dönüşebilme özelliği de oldukça kullanışlı.

Müşterilerinize en iyi hizmeti verebilmek için gerekli her şeyi bulabileceğiniz bu canlı destek eklentisi size fazlasıyla yetecektir.

WhizzChat – WordPress Canlı Destek Sistemi

WhizzChat - WordPress Canlı Destek Sistemi

WhizzChat – WordPress Canlı Destek Sistemi


Detaylı Incele Canlı Demo


WhizzChat ise müşterilerinizle sohbet sistemi aracılığıyla iletişim kurmanıza yardımcı olan komple bir wordpress destek sistemi eklentisi olarak listemizdeki yerini alıyor.

Cevaplarını önceden ayarlayabileceğiniz bir sohbet robotu özelliği ile öne çıkan eklenti sesli uyarı, emoji desteği, dosya paylaşımı, birden çok sohbet penceresi açabilme, konum paylaşımı, spam filtresi gibi harika özelliklere sahip.

WhizzChat WordPress Live Chat Eklentisi Özelliker

WhizzChat WordPress Live Chat Eklentisi Özelliker

Kullanımı kolay ve işlevsel yönetim paneline sahip olan eklentinin site ön yüzündeki sohbet penceresi de oldukça şık. Sohbet penceresi için dilediğiniz renk ve yazı tipini atayabiliyorsunuz.

Eklentinin ayrı bir kullanışlı özelliği de kullanıcılarınızın direkt bulunduğu sayfadaki içeriğin yazarı ile sohbet başlatabilmesi. Birden çok yazarlı siteler için kullanışlı bir özellik.

Basit, şık ve kullanışlı bir wordpress sohbet eklentisi arıyorsanız, WhizzChat eklentisine mutlaka göz atmanızı tavsiye edeerim.

All in One Support Button WordPress Canlı Destek Sistemi

All in One Support Button WordPress Canlı Destek Sistemi

All in One Support Button WordPress Canlı Destek Sistemi


Detaylı Incele Canlı Demo


WordPress siteye canlı destek ekleme işleminde Facebook Messanger, Viber, Telegram, Whatsapp, Skype gibi hemen hemen tüm ünlü iletişim kanallarını kullanmanıza imkan tanıyarak kullanıcılarınızla basit bir şekilde iletişim kurmanızı sağlıyor.

Eklenti ile sitenizin masaüstü ve mobil sürümlerinde hangi iletişim yöntemlerinin ziyaretçi tarafından görüntüleneceğini ayrı ayrı seçebiliyorsunuz. Ayrıca masaüstü sürüm için başka ve mobil için başka bir iletişim kanalı ayarlayabiliyorsunuz.

All in One Support Button WordPress Chat Eklentisi

All in One Support Button WordPress Chat Eklentisi

Eklentinin mobil cihazlar için push bildirim gibi güzel özellikleri olsa da maalesef siteniz üzerinden yazılan mesajları admin panelden yanıtlayamıyorsunuz.

Müşteri hangi kanaldan sizinle iletişime geçmek istiyorsa siz de o kanal için hesabınız olan uygulamadan müşteriye cevap yazabiliyorsunuz.

Tüm destek sürecini tek bir yerden yönetebilmek varken iletişimin bu şekilde bölünmesi işlevsellik açısından eksiklik diyebiliriz.

Öte yandan iletişim konusunda kullanıcılarınıza özgürlük sunması açısında tercih edilebilir bir eklenti olduğunu söyleyebilirim. Sizi biraz yorsa da All in One Support eklentisi wordpress siteye canlı destek ekleme konusunda entegrasyonu en sorunsuz eklentilerden biri olarak tavsiye etmeye değer diye düşünüyorum.

WP Flat Visual Chat – WordPress Canlı Sohbet Eklentisi

WP Flat Visual Chat - WordPress Canlı Sohbet Eklentisi

WP Flat Visual Chat – WordPress Canlı Sohbet Eklentisi


Detaylı Incele Canlı Demo


En iyi WordPress canlı destek eklentisi listemizde sıradaki aracımız, sitenizde kuracağınız müşteri hizmetleri sistemi için tam teşekküllü bir çözüm sunan WP Flat Visual Chat.

Eklentinin harika bir özelliği var. Müşteriniz sitenizdeki sohbet penceresinden sizinle anlık olarak bir sohbet başlatıyor. Mesela aradığı ürünü site içerisinde bulamadığını söylüyor.

Siz de kontrol panelinizden canlı olarak site içerisinde müşterinizi aradığı ürüne yönlendirip gösterebiliyorsunuz. Gösterdiğiniz yerde işaretlemeler yapabiliyorsunuz. Bir nevi uzak masaüstü bağlantısı işlemi gibi.

WP Flat Visual Chat - Canlı Gösterim

WP Flat Visual Chat – Canlı Gösterim

Eklentinin operatörler arası sohbet devri yapabilme, sohbet günlüğünü, dosya paylaşımı, çoklu sohbet, online müşteri temsilcisi olmadığı zaman sohbet penceresinin iletişim formuna dönüşmesi gibi işlevsel başka özellikleri de mevcut.

Ajax kullanmasına rağmen temiz bir kodlama yapısı sayesinde sitenize ekstra yük bindirmeyen bu kullanışlı wordpress live chat eklentisine göz atmanızı tavsiye ederim.

Chat Support Board – WordPress Canlı Destek Eklentisi

Chat Support Board - WordPress Canlı Destek Eklentisi

Chat Support Board – WordPress Canlı Destek Eklentisi


Detaylı Incele Canlı Demo


Sitenize yapay zeka destekli bir sohbet eklentisi arayışı içerisindeyseniz Chat Suppot Board eklentisi, bu ihtiyacınız için profesyonel bir çözüm sunuyor.

Eklenti ile önceden ayarlayabileceğiniz sorulara göre cevapları anında müşterilerinize iletip, zamandan tasarruf sağlayabiliyorsunuz.

Müşteriler ile olan tüm konuşmalarınızı admin panelden yönetebileceğiniz eklentiyi aynı zamanda Slack ile entegre ederek diğer cihazlarınızla da kullanabilmeniz mümkün.

Eklentinin bir de dahili anket özelliği bulunuyor. Bu özellik ile müşterilerinizden siteniz hakkında geri bildirim almak oldukça kolaylaşıyor.

Site ön yüzünde de çok şık bir sohbet penceresi bulunan eklenti, basit bir wordpress live chat eklentisi arayanlar için uygun bir tercih olacaktır.

TotalDesk – WordPress Canlı Destek Sistemi

TotalDesk - WordPress Canlı Destek Sistemi

TotalDesk – WordPress Canlı Destek Sistemi


Detaylı Incele Canlı Demo


En iyi wordpress chat eklentisi listemizde, siteniz için ihtiyaç duyduğunuz hemen hemen tüm destek işlemleri ihtiyacınızı karşılayabilecek kadar işlevsel bir diğer eklenti de TotalDesk.

Canlı bildirim, destek bileti sistemi, sık sorulan sorular özelliği, detaylı raporlama gibi birçok özelliğe sahip olan eklenti, sunduğu kullanım dokümanları ile tüm işlemleri basitleştirmesi ile ön plana çıkıyor.

Müşteri desteği konusunda diğer eklentilerde olmayan destek bileti oluşturma özelliği, eklentinin asıl dikkat çeken özelliklerinden biri. Birebir iletişimi sevmeyen müşterileriniz için veya anlık çözülemeyecek kapsamlı sorunlar için gayet kullanışlı bir özellik olduğunu söyleyebilirim.

Entegre sıkça sorulan sorular özelliği ile de hem müşterilerinize hem de size zaman tasarrufu sağlayacak eklentiyi diğer kullanışlı özelliklerine bakmak için mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.

Awesome Live Chat – WordPress Canlı Destek Eklentisi

Awesome Live Chat - ( WordPress Canlı Destek Eklentisi )

Awesome Live Chat – WordPress Canlı Destek Eklentisi


Detaylı Incele Canlı Demo


Awesome Live Chat, harika bir chat eklentisi olmasının yanı sıra, sunduğu destek ile de tercih edilesi bir WordPress canlı destek eklentisi.

Şöyle ki;

Bu tür eklentiler, WordPress hızlandırma için kullanılan cache eklentisi ve CDN servisleri ile birlikte kullanmaları sıkıntı yaratabiliyor. Eğer bunları kullanıyorsanız eklenti sahiplerine bildiriyorsunuz. Onlar da sitenize gelip problem yaşamamanız için gerekli ayarlamaları sizin için yapıyorlar.

Eklentinin bir diğer öne çıkan özelliği ise;

Müşterinizin konum bilgilerini anında görebiliyorsunuz. Müşterilerinizle daha sağlıklı bir iletişim kurabilmeniz için işe yarar bir özellik olduğunu söyleyebiliriz.

Bunlar dışında şık görünümü, çerezler silinene kadar sohbetin kaldığı yerden istenilen zamanda devam edilebilmesi, yönetimi kolay operatör paneli ile Awesome Live Chat, mutlaka göz atmanızı önereceğim WordPress canlı destek eklentisi.

Facebook Chat – WordPress Facebook Chat Eklentisi

Facebook Chat - WordPress Facebook Chat Eklentisi

Facebook Chat – WordPress Facebook Chat Eklentisi


Detaylı Incele Canlı Demo


Siteniz üzerinden müşterilerinize Facebook Messenger servisi üzerinden destek vermenin kolay bir yolunu arıyorsanız Facebook Chat tam da aradığınız eklenti.

Eklenti ile Facebook Messenger hesabınızı kolay bir şekilde sitenize entegre edebiliyorsunuz. Kullanıcılarınızla iletişim kurabileceğiniz sohbet pencerelerinin renklerini dilediğinizce ayarlayabiliyorsunuz.

Sohbet pencerelerini belirli ziyaretçi grubu için veya belirli sayfalarda görünebilecek şekilde ayarlayabilmeniz de mümkün. Ayrıca ziyaretçi sitenize girdiğinde sohbet penceresinden sohbet başlatıcı bir karşılama mesajı açılmasını da sağlayabiliyorsunuz.

WordPress facebook chat eklentisi arayışınızı sonlandıracak kullanımı kolay, hızlı ve basit bir çözüm arıyorsanız, eklentiye göz atmanızı tavsiye ederim.

WhatsApp Chat – WordPress Whatsapp Eklentisi

WhatsApp Chat - WordPress Whatsapp Eklentisi

WhatsApp Chat – WordPress Whatsapp Eklentisi


Detaylı Incele Canlı Demo


WordPress siteye whatsapp iletişim ekleme işlemi için yardımınıza koşacak olan WhatsApp Chat,müşterilerinizle anında iletişime geçmenin en kolay yolunu sunuyor.

Günümüzde en çok kullanılan iletişim aracı olan Whatsapp, çoğu müşterinin de destek almak için tercih ettiği iletişim kanallarının başında geliyor.

Özellikle!

Eğer bir e-ticaret siteniz varsa, mutlaka destek kanalı olarak WhatsApp kullanmalısınız. İşte eklentimiz de wordpress whatsapp ekleme konusunda en hızlı çözümlerden biri olarak listemizdeki yerini alıyor.

Ayrıca WordPress wahtsapp eklentisi ile tek tıkla müşterilerinizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için ayarlardan telefon numaranızı eklemeniz yeterli. Entegrasyon bu kadar kolay.

Bir de tabi sohbet penceresini belirli içeriklerde veya belirli kullanıcı gruplarına gösterilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Süreli ya da site içerisindeki ziyateçi hareketlerine bağlı olarak tetikleyicileriler ayarlayabilir, sohbet penceresinin istediğiniz zamanda açılmasını sağlayarak müşterilerinizin dikkatini kolayca çekebilirsiniz.

Siteniz ön yüzünde görünecek sohbet penceresini de renk olarak özelleştirmeniz imkan veren eklenti wordpress siteye whatsapp iletişim ekleme işlemi için tam olarak aradığınız eklenti olabilir.

Skype Live Chat – WordPress Chat Eklentisi

Skype Live Chat - WordPress Chat Eklentisi

Skype Live Chat – WordPress Chat Eklentisi


Detaylı Incele Canlı Demo


Müşteri desteği için Skype kullanmak istiyor ve bunu wordpress altyapılı sitenize uygulamak istiyorsanız aradığınız eklenti kesinlikle Skype Live Chat.

Eklenti ile Skype hesabınızdan müşterilerinizle gerçek zamanlı olarak sohbet edebilir, destek sunabilirsiniz. Sadece tek müşteri ile değil, aynı anda birden çok müşterinizle iletişim kurabilmeniz de mümkün.

Eklentinin kurulumu çok kolay. Skype isminizi tanımlıyor, site ön yüzünden görünecek sohbet penceresinin renklerini ayarlıyor ve hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Sohbet geçmişinizi de kayıt altına alabileceğiniz eklenti ile WordPress siteye Skype ekleme işlemini zahmetsizce ve profesyonelce çözebilmeniz çocuk oyuncağı diyebilirim.

Telegram Chat – WordPress Sohbet Eklentisi

Telegram Chat - WordPress Sohbet Eklentisi

Telegram Chat – WordPress Sohbet Eklentisi


Detaylı Incele Canlı Demo


Son zamanların popüler iletişim aracı Telegram, site üzerinden destek işlemleri için de en çok tercih edilen iletişim araçlarından biri haline geldi.

WordPress siteye Telegram ekleme konusunda tercih edebileceğiniz Telegram Chat eklentisi ile çok kolay bir şekilde site entegrasyonu sağlayıp, kullanıcılarınızla iletişime geçebiliyorsunuz.

Tüm WordPress temalarına uyumlu ve tüm cihazlarda sorunsuz bir deneyim sunan eklenti, sağladığı kısa kod ile sohbet pencerelerinizi yazı içine bile konumlandırabilmeniz mümkün.

Görünüm olarak da övgüyü hak eden eklenti, sohbet pencerelerinin renklerini sınırsız olarak değiştirmenize, pencerelerin çeşitli efektlerle açılıp müşterinizin dikkatinizi çekmenize olanak sağlıyor.

Zamansal ve hareketsel sohbet tetikleyicileri de sağlayan eklenti, WordPress Telegram eklentisi alanında şimdilik en iyi eklentidir diyebilirim.

WP Live Chat – WordPress Canlı Destek Eklentisi

WP Live Chat - ( WordPress Canlı Destek Eklentisi )

WP Live Chat – ( WordPress Canlı Destek Eklentisi )


Detaylı Incele Canlı Demo


WP Live Chat, emoji desteği ve full screen özellikleri ile öne çıkan bir WordPress canlı chat eklentisi. Kullanıcılarınızı etkileyecek modern ve şık bir görünüm sunuyor.

Sohbet penceresini otomatik açılan pencere, bileşen alanında widget ya da kısa kodları ile sitenizin istediğiniz bölümünde konumlandırabiliyorsunuz.

Kısa kodlar ile eklenebilmesinin işe yarar bir özellik olduğunu söyleyebiliriz; böylece sohbet penceresini sitenizde gerçekten desteğe ihtiyaç duyulan bölümlerinde gösterilebilmesi, ziyaretçi memnuyeti açısından artı bir değer olacaktır.

Sohbet penceresi özgürce özelleştirilebiliniyor. Emoji ve avatar desteği ile de müşterilerinize daha samimi bir ortam sunabiliyorsunuz. Ziyaretçinize isterse sohbet penceresini ekranın tamamına yayılacak bir şekilde genişletip, daha rahat bir iletişim ortamı sunabilmeniz de oldukça hoş bir özellik.

Ziyaretçi siteye girdiğinde otomatik olarak hoşgeldiniz mesajı iletebiliyorsunuz. Ayrıca operatörleriniz ziyaretçinin o an hangi sayfada olduğunu görebiliyor. Her müşteri için konuşma geçmişlerinde arama yapabiliyorsunuz.

Tüm bu harika özellikleri ile WP Live Chat, müşterilerinizle sağlıklı bir iletişim kurabilmeniz için kullanabileceğiniz en iyi WordPress canlı destek eklentilerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Uber Chat – WordPress Canlı Sohbet Eklentisi

Uber Chat - WordPress Canlı Sohbet Eklentisi

Uber Chat – WordPress Canlı Sohbet Eklentisi


Detaylı Incele Canlı Demo


WordPress siteye canlı destek ekleme konusunda hazırladığım listemde son olarak Uber Chat wordpress chat eklentisinden bahsetmek istiyorum.

Eklenti, müşterilerinizle iletişim için wordpress’in gücünü kullanıyor. Tamamen admin paneli üzerinden kullanıcılarınızla sohbet edebiliyorsunuz.

Emoji ve avatar destekli sohbet penceresi, sınırsız renk seçeneği ile özelleştirilebiliyor. Chat arayüzü oldukça modern ve işlevsel.

Eklenti, sitenizde o an online olan kişileri ve nerede olduklarını gösterebiliyor. Siz dilediğiniz kullanıcıları direkt sohbete davet edebiliyorsunuz.

Önceden hazırladığınız taslak cevapları sohbet esnasında seçerek kullanabiliyor, her iki taraf için de zaman tasarrufu sağlayabiliyorsunuz.

Yönetici olarak online değilseniz, sohbet penceresi bir iletişim formuna dönüşebiliyor. Böylece müşterilerinizle 7/24 iletişim halinde kalabiliyorsunuz.

WordPress canlı destek sistemi kurma aşamasında kullanabileceğiniz en profesyonel çözümlerden biri olan Uber Chat eklentisine bir göz atmakta fayda olabileceğini düşünüyorum.


Umarım WordPress Canlı Destek Eklentisi | 10+ En İyi Chat Eklentisi başlıklı yazımı yararlı bulmuşsunuzdur. Teşekkürlerinizi, yazımı sosyal mecralarda paylaşarak gösterebilirsiniz. Bu benim için fazlasıyla yeterli olacaktır.

WordPress Canlı Destek Eklentisi | 15+ En İyi Chat Eklentisi” ile ilgili yorumlar;

 1. Emre Boran dedi ki:

  JivoChat aralarından en iyisi, listede yer almamasına şaşırdım. Tamamı Türkçe ve hepsinden daha çok özellik vaad ediyor. Dünyada en çok kullanılan 2. sohbet aracını listeye eklememeniz beni şaşırttı doğrusu.

  1. Burak Oran dedi ki:

   Artık var hocam o da listede. Yazı güncellendi.

 2. Arden dedi ki:

  İyi bir yazı ve web üzerinde özellikle ticari amaç ile kurulan web siteleri için oldukça iyi araştırılması gereken bir konu. Gerek dönüşüm oranları, gerek etkileşim ve gerekse sitede kalma süreleri açısından oldukça faydalı eklentiler. Ben kendi sitemde tawk.to kullanıyorum. Mükemmel bir eklenti. Burada bahsedilmemiş olması gerçekten ilginç. Trigger çeşitleri ve kısa yollar sınırsız olarak ayarlanabiliyor ve en önemlisi de ücretsiz olması. Premium alarak ise trademark’ı kaldırabilir ve video chat, ekran paylaşımı gibi özellikleri alabilirsiniz.

 3. DEV Spot dedi ki:

  Aynı fikirdeyim bu kadar seçenek arasından kullanışlılık ve ücretsiz olması açısından hangisini önerirsiniz.

 4. Gökhan dedi ki:

  Bence en iyisi Zopim chat uygulaması

 5. Villa modelleri dedi ki:

  Merhaba Burak Bey

  Sitemizde canlı destek eklentisi kullanmak istiyoruz. Bunların ücretsiz ve kullanışlı olan hangi eklentiyi tavsiye edersiniz?

  İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir