Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri

Teklif Alın

Aklınızdan geçen web site fikrini ve yapılmasını istediğiniz işleri hemenn altta bulunan formu doldurarak bize anlatırsanız, sürecin nasıl işleyeceği, yapılacak işlemler ve kurulacak olan web siteniz ile ilgili net bir fiyatlandırma çalışması ile birlikte size max. 15 dakika içerisinde geri dönüş sağlarız.

Kurulmasını istediğiniz site için aklınızda olan ve yapılmasını istediğiniz detayları bu bölümde bizimle paylaşın

Web Tasarım Firması Tercihiniz Neden WPMAVI Olmallı?

Bugüne kadar sadece Türkiye’de 30.000’den fazla web sitesinin kurulmasına aracılık ettik. Bünyemizde hizmet verdiğimiz alanlardan sadece biri olan, web tasarım hizmetleri için bile ekibimizde ayrıca 5 web tasarımcısı bulunmaktadır. 

2009 yılından beri web tasarım hizmetleri veriyoruz. Türkiye’nin ünlü mobilya üreticilerinden, ünlü yazarlarına, psikologlarına, avuaktlarına, youtuberlarına hatta ünlü kutu oyunları üreticilerine kadar bir çok farklı sektörde bir çok farklı müşteriye web tasarım hizmeti veriyoruz.

Teknik anlamda bir web sitesi ile ilgili gerekli olabilecek SEO, Google Ads, Meta Ads, Sunucu Yönetimi ve Optimizasyonları, Page Speed Optimizasyonları, CDN, Lisanslı Yazılımlar, Telif Hakları vs. gibi tüm konularda hem uzmanlığa hem de tecrübeye sahibiz.

Web Tasarım Hizmetleri verirken çalıştığımız firmalar *

7/24 365 Gün Destek

Size sadece web sitenizi kurarak teslim etmiyoruz. Aynı zamanda verdiğimiz web tasarım hizmeti ile ilgili 7/24, e-mail üzerinden, max 24 saat içerisinde geri dönüş sağlanılacak şekilde destek hizmeti de veriyoruz.

10.000+ Hazır Web Tasarımı

Kurdurmak istediğiniz site kategorisine göre size binlerce tasarım seçeneği sunuyoruz. Siz birini beğeniyor ve biz de o tasarımı sizinsiteniz.com adresiniz üzerine kuruyoruz.

Profesyonel Web Tasarım

İş etiği ve anlayışı tamamen profesyonel olan bir ekip ile kurumsal bir süreç işleyişi içerisinde çalışıyor olacaksınız.

process

Web Tasarım Süreci Nasıl İşliyor?

Süreç hakkında sorularınız olur veya daha da detaylı bilgi almak isterseniz yine bizimle en üstte yer alan teklif formu aracılığı ile iletşime geçebilirsiniz

1- Üstteki teklif formu aracılığıyla bize ulaşıyorsunuz

Biz de size yaptırmak istediğiniz site türüne, özelliklerine ve işlevlerine göre bir fiyat çalışması yaparak geri dönüş sağlıyoruz. 

Tabi ki bu fiyat çalışmasıına ek olarak vereceğimiz web tasarım hizmetleri dahilinde yapılacak işlemlerin tam listesini de sizinle paylaşıyoruz.

Geri dönüş sağlama süremizde iş günü olup olmadığı farketmeksizin max. 15 dakikadır.

2- Fiyat konusunda anlaşıyoruz.

Web tasarım hizmeti için ilettiğimiz fiyat teklifi eğer sizin için uygun olursa direkt yapılacak işlemlerle ilgili detayları görüşmeye başlıyoruz.

Sürecin nasıl ilerleyeceği ile ilgili sizi bilgilendirmekle başlıyoruz ve aslında bu vesliyle de web tasarım işlemlerine de start vermiş oluyoruz.

3- Ödeme ve Sözleşme süreci başlıyor.

Web tasarım hizmeti için anlaştığımız fiyat için ödemeyi yapıyorsunuz. Ödemenin de dilerseniz tamamını en başta, dilerseniz de yarısı başta, diğer yarısı ise iş tamamlandığında yapabiliyorsunuz. Bu seçim insiyatifini tamamen size bırakıyoruz.

Ardından size bir sözleşme gönderiyoruz. Sözleşmeyi firma veya kişisel bilgileriniz ile doldurup, imzalayıp tarafımıza iletiyorsunuz.

4- Domain (alan adı .com - .net vs.) ve Hosting alımı süreçlerine geçiyoruz.

İlk olarak domain satın alma işlemiyle başlıyoruz. Sizinle birebir irtibat halinde olarak almak istediğiniz domain adresi için sorgulama yapıyor ve eğer o domain adresi daha önce başkası tarafından satın alınmadıysa, yani boştaysa,

Domain adresinizi tamamen sizin T.C kimlik numaranız, kişisel veya firma bilgileriniz ve adresiniz üzerine alarak tescilletiyoruz.

Hosting için ise; (web sitenizin tüm verilerinin barınacağı, 7/24 365 gün açık kalan ve yüksek hızlarda internet giriş çıkış hızlarına sahip sunucular, yani güçlü bilgisayar birimleri)

Türk Telekom Gayrettepe üssünde kiraladığımız fiziksel dedicated sunucularda paylaşımlı olarak sitenizi barındırmak için yer oluşturuyoruz.

Ve web sitenizi bu sunucularda barındırıyoruz.

Türkiye internetinin hem yurtiçi hem de yurtdışı bağlantı noktası, daha doğrusu kalbi, yani ana lokasyonu Türk Telekom Gayrettepe üssüdür.

Bu veri merkezi Türkiye'nin tek Tier 3 sertifikasına sahip veri merkezidir. Olası büyük depremlere, sellere, yangınlara vs. yani kısacası olası tüm büyük afetlere karşı dayanıklı veri merkezlerine verilen bir sertifikadır bu.

Yani hem kurumsal ölçek de hem de bireysel ölçekte web sitesi barındırmak için buradan daha iyi bir merkez ülkemizde bulunmuyor.

Dedicated Sunucularımızın özellikler ise şu şekildedir:

– 1 x Intel Xeon Gold Silver 4214R
– 2.4GHz/3.5GHz 12 Core CPU (24 Core HT)
– 32 GB ECC RAM
– 2 x 480 GB E-SSD (480 GB Kullanılabilir Alan)
– Hardware RAID 1
– 1 Gbit Paylaşımsız ( 5000 GB/Ay )
– cPanel
– Cloudlinux 7
– Litespeed
– CXS Scanner
– Lokasyon (Türk Telekom Gayrettepe)

5- Web site alt yapınızı kuruyoruz.

Web tasarım hizmetleri verdiğimiz tüm müşterilerimizin web sitelerinde alt yapı olarak sadece wordpress.org alt yapısı kullanıyoruz. (bkz: wordpress nedir) WordPress dışında başka hiç bir yazılımı tercih etmiyor ve kullanmıyoruz.

Dünyada çapında aktif olarak yayında olan 2 milyar web sitesinin %42.7'si wordpress alt yapısı ile inşa edilmiş durumda ve bu oran her geçen gün muazzam bir ivme ile artmakta. Dolayısı ile aslında wordpress web sitelerinin kaçınılmaz geleceğidir.

Biz de tam olarak bu yüzden, yeni çıkan tüm teknolojilere kolaylıkla ayak uydurabilmek, her türlü işleve ve fonksiyona gerektiğinde dış kaynaklardan yazılım desteği alarak bile cevap olabilmek amacıyla wordpress kullanıyoruz.

6- Web tasarım süreci

Kurulmasını istediğiniz web sitesinin kategorisine göre size yüzlerce tasarım seçeneği sunuyoruz.

Sunduğumuz tüm tasarımların da canlı bir şekilde, örnek bir site üzerinde, tüm özellikleri ve işevleri ile kurulu halde görüyorsunuz.

Ve bu yüzlerce tasarım arasından beğendiğiniz bir tanesini seçerek bize iletiyorusunz.

Biz de o tasarımı birebir haliyle, yani örnek site üzerinde nasıl görüyorsanız, demo içerikleri ile birlikte sizin siteniz, yani sizin domain (.com - .net vs.) adresiniz üzerine kuruyoruz.

7- Bize içeriklerinizi ve beğendiğiniz tasarımdan çıkartmak istemediğiniz kısımları iletiyorsunuz.

Belirlediğiniz tasarımın canlı örnek sitede gördüğünüz birebir halini demo içeriği ile birlikte kurduktan sonra, demo içerik yerine gelecek olan içeriklerinizi sizi bize iletiyorsunuz ve biz de o içerikleri sizin içerikleriniz ile değiştiriyoruz.

Ayrıca beğenmek için incelediğiniz tasarımda var olan, ancak tasarım sizin sitenize kurulunca kalmasını istemediğiniz alanları da kaldırıyoruz.

Ancak beğendiğiniz tasarımda olmayan işlev, görsel veya özellikleri ek olarak talep etmeniz durumunda biz de bunları ek ücret talep ederek yerine getirebiliyoruz.

En nihayetinde size yüzlerce tasarım sunuyoruz, siz bunlardan bir tanesini seçiyorsunuz ve sizin siteniz de tasarımın örnek site üzerinde kurulu hali ne ise birebir o halde oluyor.

8- Sonrasında sitenize bizden istediğniz ek işlevler kuruluyor

Örneğin sitenizde çoklu dil özelliğinin, canlı chat sisteminin, soru cevap bölümünün, rezezrvasyon sisteminin, detaylı özel form alanlarının vs. eklenmesi gibi.

9- Son Olarak da bir web sitesi için olmazsa olmaz işlevleri ve özellikleri kuruyor ve aktif ediyoruz.

Bunlara sitenizin site haritasının, robot.txt dosyasının oluşturulması, google kaydı, google analytics (site ziyaretçi istatistik takibi için) kurulumu, güvenlik, SEO, cache, anti - spam eklentilerinin (yazılımlarının) vs. gibi hizmetler de dahil.

10- Ve size sitenizi teslim ediyor, ardından da 1 yıl boyunca teknik destek hizmeti veriyoruz.

Web tasarım hizmetimize, yani anlatşığımız fiyata 1 yıllık destek hizmeti de dahil oluyor.

Bu destek hizmetini yazılı olarak e-mail üzerinden veriyorz. Gönderdiğiniz destek talepleri max 1 iş günü içinde cevaplıyoruz.

Ayrıca bu teknik desteğe sitenizin yedeğinin alınması, güncellemelerinin yapılması gibi hizmetler de dahil oluyor.

Bize bu destek taleplerinde neyi nereden nasıl yapacağınızı da pekala sorabiliyorsunuz. Biz de size bunları resimli yeri geldiğinde videolu yeri geldiğinde de birebir bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak size gösteriyoruz.

Aslında bizim en büyük maliyet kalemimizi verdiğimiz bu destek hizmeti oluşturuyor. Dolayısı ile de verdiğimiz fiyatı sadece site kurulumu olarak görmemenizi, 1 yıl boyunca verilecek olan destek talebini de büyük ölçüde hesaba katmanızı rica ederiz.

Tabi ki buradan da fiyat tekliflerimizin yüksek olacağı algısı çıksın istemeyiz.

Size verdiğimiz fiyat teklifinin 1 yıllık periyotta aylara bölündüğünde, işiniz için ödediğiniz mali müşavir / muhasebe giderlerinden daha fazla olmayacağını garanti ederiz.

 

business

Web Tasarım Fiyatları

Altta yer alan web tasarım fiyatları bizimle iletişime geçmeden önce web tasarım hizmeti için gelecebilecek potansiyel fiyat tekliflerinin ne olabileceğine dair bir fikir edinmeniz açısından paylaşılmıştır. Fiyatlar web site kategorisine göre farklılık göstermektedir.

Kurulmasını istediğiniz site için aklınızda olan ve yapılmasını istediğiniz detayları bu bölümde bizimle paylaşın

Kişisel Site

1.800 +kdv
 • Domain (.com)
 • Hosting
 • cPanel
 • SSL (Let's Encrypt)
 • Litespeed
 • Wordpress Kurulumu
 • Tasarım / Tema ($60 değerinde)
 • Tasarım / Tema Kurulumu
 • Temanın birebir demodaki haline getirilmesi
 • Demo içeriğin içerikleriniz ile değişimi
 • Google Kaydı
 • Google Analytics Kaydı
 • Site Haritası & Robots.txt
 • Anti - Spam
 • LS Cache
 • Yoast SEO
 • Güvenlik Eklentisi
 • Haftalık Site Yedekleme
 • 7/24 Destek (1 Yıl)
 • Sınırısz E-Posta

Soru - Cevap (Forum) Sitesi

15.000 +kdv
 • Domain (.com)
 • Hosting
 • cPanel
 • SSL (Let's Encrypt)
 • Litespeed
 • Wordpress Kurulumu
 • Tasarım / Tema ($60 değerinde)
 • Tasarım / Tema Kurulumu
 • Temanın birebir demodaki haline getirilmesi
 • Soru - Cevap Sisteminin Kurulması (üyelik - oylama - puanlama - mesajlaşma - etiket - grup - takipleşme vs gibi tüm sistemler)
 • Google Kaydı
 • Google Analytics Kaydı
 • Site Haritası & Robots.txt
 • Anti - Spam
 • LS Cache
 • Yoast SEO
 • Güvenlik Eklentisi
 • Haftalık Site Yedekleme
 • 7/24 Destek (1 Yıl)
 • Sınırısz E-Posta

E-Ticaret Sitesi

18.000 +kdv
 • Domain (.com)
 • Hosting
 • cPanel
 • SSL (Let's Encrypt)
 • Litespeed
 • Wordpress Kurulumu
 • Tasarım / Tema ($60 değerinde)
 • Tasarım / Tema Kurulumu
 • Temanın birebir demodaki haline getirilmesi
 • E-Ticaret Sisteminin Kurulması (kargo -pos - ödeme alt yapı entegrasyonları, vergi hesp. vs. gibi gerekli olan tüm altyap)
 • Google Kaydı
 • Google Analytics Kaydı
 • Site Haritası & Robots.txt
 • Anti - Spam
 • LS Cache
 • Yoast SEO
 • Güvenlik Eklentisi
 • Haftalık Site Yedekleme
 • 7/24 Destek (1 Yıl)
 • Sınırısz E-Posta
themes

Web Site Tasarımları

Web Tasarım Hizmeti için size sunacağımız binlerce web site tasarımından sadece bir kaç tanesini ön gösterim olarak paylaşmak istedik.

 

Kullandığımız tasarımlar SEO uyumlu, page speed skorları yüksek, temiz ve düzenli kodlama yapılarına sahip, responsive, tüm tarayıcılarla uyumlu, sürekli güncellenen ve böyleec de yeni teknolojilere uyum sağlayan, dünya çapında kendini kanıtlamış yazılımcıların elinden çıkan top-notch (birinci sınıf) tasarımlardır.

responsive

%100 Mobil Uyumlu

Oluşturacağımız web site tasarımları tamamen responsive olmaktadır. Yani web siteniz hangi cihazdan açılırsa açılsın, o cihazın ekran genişliği ne ise, o ekran genişliğine tam oturacak ve uyum sağlayacak şekilde açılmaktadır.