>> Blog KurmaWPMAVI - Hizmetlerim
>> Host Değiştirme
>> Adsense Reklam Yerleştirme
>> Tema Değiştirme
>> WordPress Hızlandırma
>> Tema Türkçeleştirme
>> SEO Öğretme
>> Anahtar Kelime Analizi
>> WordPress Sorunları
>> SSL Kurulumu

1-Sizin için anahtar teslim profesyonel bir blog açabilirim. Bu hizmetin içerisine Hosting + domain + ücretli tema ( $50 değerinde ) + tema Türkçeleştirme + tüm gerekli eklentilerin kurulması ve ayarlarının yapılması + otomatik yedekleme eklentisi ve abonelik eklentisi kurulması ( $50 dolar değerinde ) + Gerekli sayfaların oluşturulması + Yoast SEO Ayarları + Arama motoru kaydı + ve tüm blog ayarlarının yapılması gibi işlemler dahildir.

Anahtar teslim blog kurulum ücreti ise 570 TL + KDVdir. Ben blogunuzu sizin için kurar, size ise sadece içerik girmek kalır. Eğer bu teklifim ilginizi çekerse, alttaki iletişim formunu kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz. ( Max. yanıt sürem 5 dakikadır. )

Blog nasıl açılır başlıklı yazımı takip ederek siz de kendi blogunuzu kurabilirsiniz ancak bunu tasarım, Yoast SEO ayarları vs gibi tüm ayarları ile birlikte profesyonel bir kişi yapsın, ben sadece içerik yazmak, içeriklerime odaklanmak istiyorum diyorsanız, bu hizmet size ücretli bir şekilde verebilirim.

Hizmetimin detayları ise şu şekildedir;

Öncelikle Blog nasıl açılır yazımın 5. başlığı olan hosting ve domain satın alma başlığına gider ve burada yer alan indirimli linkim aracılığı ile hem hosting ve hem de domaini birlikte satın alırsınız. ( Hosting ve domain gibi bilmediğiniz terimler gözünüzü korkutmasın. Bu terimlerin ne anlama geldiğini zaten yazımda detaylı anlattım ve sizin yapacağınız işlem sadece aynen bir e-ticaret sitesinden ürün satın almak gibi bu iki hizmeti satın almak ki bu satın alma işlemini de dediğim gibi blog nasıl açılır yazımın 5. başlığında resimli bir şekilde anlattım. )

Siz bu ikisini aldıktan sonra, bana firma müşteri giriş bilgierinizi (üyelik bilgilerinizi) verirsiniz. Tabi domain ve hosting için ödediğiniz ücret (70 TL) 570’den düşer. Yani bana ödeyeceğiniz kurulum hizmet ücreti 500 TL +KDV olur.

Bunu sizin yapmanızın sebebi ise, alan adı ve hosting hesabının sizin isminize tescilli olması gerekliliğinden dolayı. Özellikle alan adı için isim tescili çok önemli. Sonuçta siz, internet dünyasında belirlediğiniz bir ismin (google.com, youtube.com, wpmavi.com gibi) patentini alıyorsunuz.

Bunu siz almalısınız ki patentte size ait olsun. Ben veya bir başkası bu işlemi sizin adınıza yaparsa patent, yani tescil isminize ait olmayacaktır ki bu da ileride hukuki olarak alacağınız domain adresi üzerinde hiç bir hak iddaa edemeyeceğiniz anlamına gelir.

Ardından bu linke tıklayarak blogunuzun tasarımını seçeceğiniz adrese gidersiniz ve bu adresten blogunuz için bir tema / tasarım beğenip, sadece ismini bana iletirsiniz. ( Mouse ile temaların üzerine geldiğinizde DEMO butonu çıkacaktır. Bu butona tıklayarak temaların nasıl göründüğünü canlı olarak tecrübe edebilirsiniz. )

Bir temanın / tasarımın demosu nasıl görünüyorsa, bilin ki sizin blogunuzda da aynen o demoda ne görüyorsanız birebir aynıları olacaktır ki benim verdiğim blog kurulumu hizmetine bu da dahildir. Yani blogunuza seçtiğiniz, beğendiğiniz temanın demo görünümünün birebir aynısı kurulacaktır.  ( Bir temanın birden çok demo görünümü olabilir. Siz hangi demo görünümünün kurulmasını istiyorsanız, onu kurarım. )

Siz temanızı seçer, beğenir ve ismini bana iletirsiniz. Ben de onu satın alır, blogunuza kurar, aynı satışa sunarken nasıl görünüyorsa ( yani demo görünümü nasılsa ) o şekilde kurulum yaparım. Bu arada tema bedeli 50 dolar  civarındadır ( Bu bedel ödeyeceğiniz 500 TL + KDV içerisindedir )

Ardından gerekli tüm eklentiler ( Cache – SEO – Güvenlik – Anti Spam Eklentisi – Sosyal Paylaşım Eklentisi – Link Ayarları Eklentisi ) kurulur ve ayarları yapılır.

Eklenti kurulumundan sonra blogunuzun google kaydı, temanızın türkçeleştirilmesi, resim boyutlarınızın ayarlanması, blog ayarlarınızın yapılması, gerekli sayfalarınız oluşturulması ( hakkımda / iletişim vs. ) gibi bir çok işlem yapılır ve blogunuz size anahtar teslim verilir. Size sadece içerik girmek kalır.

Hizmet bundan ibarettir. Bu hizmet sadece kurulum hizmetidir.  Önce yazımı takip ederek domain + hosting alırsınız, ardından 500 TL + KDV ‘yi bana gönderirsiniz ben de işlemlere başlar, blogunuzu max 5 iş günü içerisinde teslim ederim. Tarafınıza şirketimiz aracılığı ile fatura keser, faturanızı belirteceğiniz adresinize gönderirim.

Eğer hizmeti almak isterseniz, üstte bahsettiğim adımları tamamladıktan sonra bana sayfanın en altında yer alan iletişim formu üzerinden;

  • Adımları tamamladım
  • Beğendiğim tema ismi şu …
  • Firma müşteri giriş bilgilerim şu şekilde
  • TC Kimlik numaram ve adresim şu şekilde ( Fatura kesmem için bu bilgileri almak zorundayım )
  • Benimle iletişime geçer misiniz diye mesaj gönderin. Ben de sizinle iletişime geçer, siparişnizi onaylar, size hesap numaramı gönderir, ücret hesabıma yatar yatmaz da işlemlere başlarım. Hizmet tesliminde de faturanızı gönderirim.

2-Sizin için wordpress sitenizi bir host firmasından başka bir host firmasına her hangi bir veri kaybı olmadan taşıyabilirim. Ya da alt alan adınızda bulunan sitenizi ana dizine – ana dizinde bulanan sitenizi alt dizine – bir domain adresinden başka bir domain’e taşıyabilirim.

Host değiştirme başlıklı yazımdan bunu kendinizde yapabilirsiniz. Ancak ben kendime güvenemiyorum, profesyonel bir yardım almak istiyorum diyorsanız, bu hizmeti size ücretli bir şekilde verebilirim.

3-BU HİZMET ŞU AN VERİLMEMEKTEDİR: Sizin için maximum seviyede gelir elde edeceğiniz adsense reklam yerleştirimi yapabilirim. WordPress sitenizdeki kullanıcı hareketlerini izleyerek elde ettiğim veriler sonucunda max. gelir elde edeceğiniz bir reklam düzeni kurabilirim.

4-Sizin için wordpress sitenizin temasını sorunsuz bir şekilde değiştirebilirim. Herhangi bir şekilde veri, google page speed puanı ya da dolaylı olarak SEO kaybetmeden temanızı sorunsuz bir şekilde istediğiniz tema ile değiştirebilirim.

Tabii güvenli bir şekilde tema değiştirme başlıklı yazımı takip ederek bu işlemi kendiniz de yapabilirsiniz ancak ben profesyonel bir yardım almak istiyorum diyorsanız, bu hizmeti size ücretli bir şekilde verebilirim.

5-Sizin için wordpress site hızlandırma işlemi yapabilirim. Eğer sitenizden hız açısından yeterli verim alamıyorsanız ya da google page speed, gtmetrix veya pingdom puanları düşsükse, sitenizi optimize edebilir ve gerekli hızlandırmayı yapabilirim.

WordPress site hızlandırma yazımı takip ederek bu işlemi kendiniz de yapabilirsiniz ancak ben profesyonel bir yardım almak istiyorum diyorsanız, bu hizmeti size ücretli bir şekilde verebilirim.

6-Sizin için wordpress tema türkçeleştirme hizmeti verebilirim. Tabii bunu Tema Türkçeleştirme başlıklı yazımı takip ederek kendiniz de yapabilirsiniz ancak profesyonel bir yardım almak istiyorsanız, bu hizmeti size ücretli olarak verebilirim.

7-BU HİZMET ŞU AN VERİLMEMEKTEDİR:Size SEO’yu öğretebilirim. İçeriklerinizi SEO uyumlu yazmadıkça aslında boşa kürek çekiyorsunuz demektir. Size doğru bir şekilde nasıl kürek çekmeniz gerektiğini, yani SEO’yu detaylı bir şekilde öğretebilirim. Bu hizmetim için SEO Hizmeti sayfama bakabilirsiniz. ( Bu hizmet geçici süreliğine iptal edilmiştir. )

8-BU HİZMET ŞU AN VERİLMEMEKTEDİR:Sizin için anahtar kelime analizi yapabilirim. Evet, yazacağınız yazılar için, yazı bazlı olarak detaylı anahtar kelime analizi yapabilirim. Detaylı bir şekilde yapılmış anahtar kelime analizi google’da üst sıralara çıkma başarısının %50’den fazlasını oluşturur. Anahtar kelime analiziniz ne kadar iyi olursa, alacağınız potansiyel trafikte o kadar yüksek olacaktır.

9-Sizin için wordpress ile ilgili yaşadığınız herhangi bir problemi çözebilirim. WordPress sorunları, hataları veya wordpress ile yapmak isteyipte yapamadığınız herhangi bir şey ile ilgili size ücretli hizmet verebilirim.

10- Sitenize SSL kurulumu yapabilirim. SEO kaybetmeden http’den https’ye geçiş işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirirm.


Hizmetlerimden Faydalanmak, Hizmet Fiyatları ve Detayları İçin Benimle Hemen Alttaki Formu Kullanarak İletişime Geçebilirsiniz.

[contact_form title=”” mail=”oranburak@gmail.com” subject=”Hizmet” question=”2+3=” answer=”5″ ]