Ücretli Yazarlık - Teknoloji - WordPress - Kodlama - Grafik Tasarımı -Blog

Önemli Güncelleme: Şu an için ücretli yazar alımı yapılmamaktadır. Yapılacağı zaman bu güncelleme kaldırılacaktır.

Şunu en başta belirtmeliyim ki, eğer kalitesiz, sırf finansal amaçlı, içerik yazmış olmak için içerik yazmak niyetindeyseniz, baştan vazgeçmenizi tavsiye ederim. Ne kendiniz zaman kaybedin nede bizlerin zamanını yazılarınızı incelemek için harcayın.

Eğer gerçekten önceliğiniz bir üretim yapmak ve emek veripte ürettiğiniz bilginin karşılığını almaksa, kesinlikle doğru adrestesiniz.

Yazılarınızın Yayımlanma Kriteri

 1. Yazdığınız yazılar kesinlikle özgün ve size ait olmalıdır.
 2. Yazınızın kalitesi en az wpmavi.com’da yayımlanan yazılar kadar olmalıdır.
 3. Yazınız daha önce başka bir yerde yayımlanmamış olması gereklidir.
 4. Yazınız en az 1300 kelime olmalıdır.
 5. Yazınızı wpmavi.com’da yayımladıktan sonra başka bir yerde yayımlamamalısınız.
 6. Yazınız reklam ve tanıtım amaçlı olmamalıdır.
 7. Yazınız düzgün bir Türkçe ile yazılmalıdır.
 8. Yazınız mutlaka resim içermeli, mümkünse resimli anlatıma yönelinmelidir.

İstediğim yazıların formatı ve kalitesi aşağıda verdiğim örneklerdeki gibi olmalıdır;

Fiyatlandırma ve Ödeme

Yukarıda bahsettiğim şartlarda ve istediğim kalitede tarafıma gönderdiğiniz yazılar için yapılacak ödeme tutarı 50 TLolacaktır.

Yazınız onaydan geçerse, ödeme direkt olarak paylal hesabınıza aktarılır.

Hangi Konularda Yazabilirsiniz ?

 • WordPress
 • Blog İpuçları
 • Sosyal Medya
 • İnceleme Yazıları
 • İçerik Pazarlama
 • SEO
 • Adsense
 • Satış Ortaklığı

Konular yukarıda listelendiği gibidir fakat WordPress’e Sayfa Nasıl Eklenir yada WordPress’e Yazı Nasıl Eklenir gibi konularda yazmanızı önermem. İstediğim konu başlıkları daha çok insaların internette arayıpta bulamadığı, bulsada tam anlamıyla istediğini alamadığı – tamin olamadığı konular olmalıdır.

Yazılarımı Nasıl Gönderebilirim ?

Yazılarınızı word formatında, resimleri eklenmiş sekilde destek[at]wpmavi.com adresine gönderebilirsiniz.

Yazınız incelemeden sonra yayımlanmaya uygun görülürse gerekli bilgiler tarafınızdan istenecektir. ( Paypal hesabı, yazar biyografisi, sosyal profil hesapları vs. )

Ayrıca yazınız yayımlandıktan sonra yapılan yorumları takip etmek ve cevaplamak yine sizin üstlenmeniz gereken bir sorumluluktur.

Wpmavi.com’da Ücretli Yazarlık Yaparsanız Ne Kazanırsınız ?

1- wpmavi.com Alexa Türkiye sıralamasında 900. sırada yer alan ve her geçen gün sıralamada daha üst sıralara çıkan profesyonel bir blogtur.  Bu sıralamaya sahip bir sitede hem kendinizi insalara tanıtma fırsatı bulursunuz, hemde tanınmış bir yazar haline gelirsiniz.

2- Üretiminize verdiğiniz emeğin karşılığını maddi olarak, hiç bir sitenin sunmadığı kadar yüksek ücretlerle anında alırsınız.

3- İnanın bana ki benim için en önemli nokta bu, tahmin etmediğiniz kadar profesyonel internet girişimcisiyle dostluk kurma şansınız olur.

4- Lütfen kendinizi sadece ücretli içerik üreten bir yazar olarak görmeyin.  Başlangıçta böyle olsa bile, uzun vadede inanın bana sağlam dostlukların temelini atabiliriz. wpmavi.com için aradığım yukarıda yaptığım açıklamarda ücretli yazarlık olarak görünsede, aslında aradığım ortaklıktır. O yüzden Wpmavi.com’u kendi siteniz gibi görebilir ve yazılarınızı bu düzlemde özen gösterek yazabilirsiniz.


Ücretli Yazarlık hakkında sormak istedikleriniz olursa, bana aşağıdaki iletişim formundan direkt olarak ulaşabilirsiniz. Sorularınız en geç 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

[contact_form title=”” mail=”oranburak@gmail.com” subject=”ucreti-yazarlik” question=”4+4=” answer=”8″]